Οργάνωση: Κλινική Εντατικής Θεραπείας, Ιατρικής Σχολής Πανεπιστημίου Κρήτης - Ιατρική Εταιρεία Λασιθίου Κρήτης
Υπεύθυνοι προγράμματος - διδάσκοντες: Κατερίνα Βαπορίδη, Ευμορφία Κονδύλη, Ευαγγελία Ακουμιανάκη, Δημήτρης Γεωργόπουλος
Πότε & Που: 22 – 25 Φεβρουαρίου 2024, Ιατρική Σχολή Πανεπιστημίου Κρήτης
Σε ποιους απευθύνεται: Το σχολείο μηχανικού αερισμού απευθύνεται σε γιατρούς που αντιμετωπίζουν ασθενείς υπό μηχανικό αερισμό ανεξάρτητα από την εμπειρία που διαθέτουν.
Κόστος συμμετοχής: 140€, περιλαμβάνεται εκπαιδευτικό υλικό και καφές στα διαλείμματα.
Δηλώσεις συμμετοχής: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Επικοινωνία: Κατερίνα Βαπορίδη Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.