Η γραμματειακή υποστήριξη του σχολείου μηχανικού αερισμού θα γίνει από το Mika travel, (κα Εύα Γουβιανάκη, Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., και τηλ 2810228226). Το σχολείο μηχανικού αερισμού θα λάβει έγκριση ΕΟΦ και ΣΦΕΕ (φαρμακευτικές εταιρείες θα μπορούν να καλύψουν τα έξοδα συμμετεχόντων από όλη την Ελλάδα).

Κόστος συμμετοχής: 140€, περιλαμβάνεται εκπαιδευτικό υλικό και καφές στα διαλείμματα.
Δηλώσεις συμμετοχής: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Επικοινωνία: Κατερίνα Βαπορίδη Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.